err
Jaką ratę możesz płacić?
Ile chcesz pożyczyć?
Okres spłaty mies.
RRSO %
Kwota powyżej zł wymaga złożenia dodatkowych dokumentów potwierdzających wysokość osiąganych dochodów.
Formularz informacyjny

POMAGAMY - EDUKUJEMY

Upewnij się, że dobrze rozumiesz składowe oferty pożyczkowej

 1. KOSZT POŻYCZKI

  Całkowity koszt kredytu zawiera wszelkie koszty, które musisz ponieść w związku z podpisaniem umowy o pożyczkę. Całkowity koszt kredytu obejmuje odsetki, opłaty, prowizje, podatki i marżę, a także koszty dodatkowych usług (np. koszty ubezpieczenia). Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) jest jedyną i najważniejszą miarą, która może wykazać różnice w całkowitym koszcie kredytu dla różnych ofert kredytowych. Jest to wskaźnik, który poza oprocentowaniem uwzględnia wszystkie koszty pożyczki oraz pokazuje ich stosunek do wysokości pożyczki. Jeśli masz pytania dotyczące całkowitego kosztu kredytu lub wysokości RRSO, skontaktuj się z nami lub zapoznaj się z naszymi artykułami (RRSO oraz Alternatywne miary do RRSO)
 2. UMOWA POŻYCZKOWA

  Jeśli zapisy w umowie budzą Twoje wątpliwości lub są dla Ciebie niezrozumiale, zawsze proś o ich wyjaśnienie. Jeśli nadal nie będziesz rozumieć zasad działania i obsługi produktu, masz prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni od jego zaciągnięcia.
 3. WARUNKI UBEZPIECZENIA

  W przypadku wystąpienia ubezpieczenia w produkcie pożyczkowym należy dobrze zrozumieć, co oferuje ubezpieczyciel za określoną w umowie składkę ubezpieczeniową. Koniecznie zapoznaj się z ogólnymi warunkami ubezpieczenia. Jeśli zapisy budzą Twoje wątpliwości lub są dla Ciebie niezrozumiałe, zawsze proś o ich wyjaśnienie.
 4. TERMIN PŁATNOŚCI RAT

  Spłata zobowiązań pożyczkowych zgodnie z harmonogramem ma największy wpływ na Twoją zdolność kredytową. Pozwala prognozować, że wobec przyszłych zadłużeń utrzymasz podobną dyscyplinę, co działa na Twoją korzyść. Upewnij się, że zapoznałeś się z harmonogramem spłaty pożyczki. Jeśli masz wątpliwości lub coś jest dla Ciebie niezrozumiałe, zawsze proś o wyjaśnienie.
 5. OBCIĄŻENIA KREDYTOWE KONTRA BUDŻET DOMOWY

  Planowanie budżetu domowego oraz posiadanie oszczędności pomogą poprawić Twoją zdolność kredytową i zagwarantują Ci bezpieczeństwo finansowe.

ZAWSZE PAMIĘTAJ! – zastosuj kilka reguł:

 • wszystkie wydatki nie powinny przekraczać połowy budżetu domowego
 • większe lub stałe wydatki planuj z dużym wyprzedzeniem
 • regularnie analizuj, na co wydajesz pieniądze i unikaj niepotrzebnych wydatków (Pozytywna wartość ekonomiczna zadłużenia)
 • zacznij oszczędzać, odkładając co miesiąc stałą kwotę, nawet niewielką