err
Jaką ratę możesz płacić?
Ile chcesz pożyczyć?
Okres spłaty mies.
RRSO %
Kwota powyżej zł wymaga złożenia dodatkowych dokumentów potwierdzających wysokość osiąganych dochodów.
Formularz informacyjny

POMAGAMY - WYJAŚNIAMY

ZANIM zaciągniesz kredyt – poznaj swoją historię kredytową

MUSISZ TO ZROBIĆ

Nie tylko dlatego, aby nie decydować się na pierwszy, najszybciej dostępny kredyt, ale przede wszystkim po to, aby zbudować pozytywną historię kredytową, dzięki której będziesz mógł uzyskać kredyt na korzystniejszych warunkach.

ZNAJOMOŚĆ SWOJEJ HISTORII w BIK i wynikająca z niej ocena punktowa jest podstawą przygotowań do rozmowy z kredytodawcą. Poznaj swoją wiarygodność finansową

POZYCJA DO NEGOCJACJI

Twoja pozytywna historia kredytowa to na starcie bardziej uprzywilejowana pozycja do negocjacji i uzyskania lepszych warunków kredytu. Brak wiedzy o Twojej historii kredytowej ogranicza możliwość skorzystania z premii za Twoją rzetelność finansową. Jeśli chcesz korzystać z własnej pozytywnej historii spłat swoich zobowiązań, musisz zadbać, aby była ona dostępna dla innych instytucji sektora finansowego nie tylko w trakcie, ale też po spłaceniu zobowiązania.

ZAWSZE PAMIĘTAJ!

Posiadanie wiedzy o własnej sytuacji, to możliwość uzyskania atrakcyjniejszych warunków cenowych oferty, łatwiejszy dostęp do kredytu, szybszy tryb rozpatrywania aplikacji i szansa na zredukowanie formalności, poprzez uproszczenie procedury dokumentacyjnej.