err
Jaką ratę możesz płacić?
Ile chcesz pożyczyć?
Okres spłaty mies.
RRSO %
Kwota powyżej zł wymaga złożenia dodatkowych dokumentów potwierdzających wysokość osiąganych dochodów.
Formularz informacyjny

PARTNERZY PLATFORMY Pomagamy Pożyczać

 • err

  Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo – Kredytowa im. Unii Lubelskiej w Lublinie działalność swoją rozpoczęła w 1993 roku. Przez ponad 26 lat działalności Kasa Unii Lubelskiej skutecznie dbając o jakość swoich działań rozszerzała ofertę produktową by jak najpełniej zaspokajać potrzeby finansowe swoich Członków. Obecnie oferta Kasy to nie tylko tradycyjne pożyczki, kredyty i depozyty ale również dostęp do produktów będących w ofercie Kasy w szczególności rachunków płatniczych za pośrednictwem usługi bankowości elektronicznej eSKOK i aplikacji mobilnej mSKOK oraz możliwość dokonywania płatności zbliżeniowymi kartami Visa – to nowoczesne rozwiązania finansowe dostępne w systemie SKOK. Kasa Unii Lubelskiej to instytucja finansowa z wyłącznie polskim kapitałem, której podstawowymi wartościami są: uczciwość, budowanie wzajemnego zaufania, kierowanie się roztropnością, troska o los członków Kasy, kształtowanie postaw obywatelskich pośród członków, odpowiedzialność za sprawy wspólne, gospodarność. Kasa działa wśród ludzi, wspiera osoby finansowo wykluczone poprzez oferowanie im możliwości korzystania z rachunków, obsługuje zarówno ludzi młodych jak i seniorów dedykując dla nich szczególne rodzaje usług. Kasa opiera się na ideach i czerpie swoją siłę z polskiego ruchu spółdzielczego, którego podstawą są samopomoc, zaufanie, społeczna odpowiedzialność, kontynuacja tradycji i walka z wykluczeniem.
 • err

  SKOK “Śląsk” swą działalność rozpoczął w 1994 roku Od momentu powstania Kasa sukcesywnie rozszerza swoją bazę członkowską oraz na bieżąco wdraża nowe usługi. Celem SKOK “Śląsk” jest dążenie do tego, by zapewnić swoim Klientom wysoki poziom obsługi i jakości realizowanych usług. SKOK Śląsk stale dba o wizerunek Kasy, stopniowo zmieniając wygląd naszych placówek oraz wdrażając rebranding. Nie tylko wizualizacja placówek przeszła ewolucję, dokonano jej również w zmianach dotyczących nośników reklamy oraz podniesienia poziom jej przekazu. Staramy się, aby nasza marka nie znikała z rynku i pod różną postacią reklamową stale uczestniczyła w życiu naszego społeczeństwa. SKOK “Śląsk” ma stale silne wsparcie w bazie członkowskiej i doświadczonej grupie osób zarządzających. Wykwalifikowana kadra stanowi podstawę nowoczesnego przedsiębiorstwa oraz podnosi jakość obsługi klienta. Kadra zatrudniana przez Kasę stale podnosi swoje kwalifikacje zarówno kontynuując naukę w szkołach wyższych, jak i uczestnicząc w szkoleniach branżowych. Długoletnie doświadczenie pracowników SKOK “Śląsk” jest gwarancją najwyższej jakości świadczonych usług. SKOK “Śląsk” rozwija się dynamicznie o czym świadczy stały przyrost bazy klientów, wzrost aktywów oraz wdrożenia najnowocześniejszych technologicznie rozwiązań, umożliwiających klientom obsługę on-line. Zdobyte doświadczenia w wieloletniej działalności Kasy pozwala na jej ciągłe udoskonalanie. Usługi SKOK “Śląsk” to uczciwość, nowoczesność oraz pełna gwarancja sukcesu finansowego.
 • err

  Aplitt Sp. z o.o. z Gdańska, działa na rynku systemów informatycznych od 1994 r. Specjalizuje się w wytwarzaniu oprogramowania, outsourcingu usług IT (infrastruktura serwerowa, aplikacje i bazy danych, backup i archiwizacja, infrastruktura sieciowa, opieka informatyczna), monitoringu infrastruktury IT, dostawie i konfiguracji systemów elektronicznego obiegu dokumentów i realizacji usług w chmurze (w tym Saas – BaaS – IaaS). Aplitt dostarcza rzetelne i nowoczesne rozwiązania informatyczne dla ponad 80 firm w Polsce, głównie na rynku finansowym. Wspiera w ten sposób rozwój ich kompetencji i komfort codziennej pracy. Firma działa i wzmacnia swoją pozycję nie tylko w branży finansowej, ale zdobywa również klientów wśród średnich i dużych firm produkcyjnych. Największą wartością Aplitt są pracownicy, czyli ponad 360 wykwalifikowanych specjalistów, których entuzjazm, wiedza i chęci pozwoliły na zbudowanie solidnej i nowoczesnej firmy.
 • err

  AMA Institute jest firmą posiadającą unikalny model biznesowy, zgodnie z którym zbudowała komplementarny zestaw wiedzy i doświadczenia, łącząc w jednej organizacji takie dziedziny jak: Data Science, Sztuczna Inteligencja, Uczenie Maszynowe, IT oraz duże doświadczenie biznesowe w zastosowaniu narzędzi analitycznych, zwłaszcza w obszarze analityki predykcyjnej w procesach akceptacji kredytowej. Szerokie zastosowanie przez AMA Institute nowoczesnych technik analitycznych za pomocą narzędzi open source lub autorskich narzędzi analityczno-informatycznych tworzy wizję propagowania zaawansowanych analiz danych wśród firm bez względu na ich wielkość lub ograniczenia wewnętrzne. Według filozofii AMA Institute, rynek bankowy nadal wymaga nowego innowacyjnego podejścia do prowadzenia projektów informatycznych i analitycznych oraz budowania kultury i organizacji opartych na danych. Członkowie zespołu AMA Institute przejawiają pasję, determinację i głębokie zaangażowanie do swojej pracy, zawsze dążąc do tworzenia maksymalnej wartości dla swoich klientów. W swojej misji firma, bardzo mocno stawia na elementy edukacji finansowej oraz wdrażanie procesów prostych, etycznych i nowoczesnych.